E-Fatura Nedir ?

Anasayfa / Blog / E-Fatura Nedir ?

E-Fatura Nedir ?

Kayseri E–Fatura

E–fatura, kağıt fatura ile eş değer nitelikte olup aynı hukuki niteliğe ve değere sahiptir. Kısacası faturanın internet ortamında gönderilmesi ve alınması olarak da açıklanabilmektedir. Veri formatı ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafınca belirlenmektedir. E–faturada normal bir faturada bulunması gereklilik arz eden tüm bilgiler yer almaktadır. Alıcı ile satıcı arasındaki karşılıklı iletişim ve fatura iletiminin elektronik ortama dökülmüş ve işlem kolaylığının sağlanması adına çalışma yapılmış olunan bir uygulama olmaktadır.

İşletmelere son derece büyük kolaylıklar sunan Kayseri e–fatura, başarılı işlerin gerçekleşmesi ve alıcı – satıcı arasındaki fatura alışverişinin kolaylaştırılması adına büyük önem taşımaktadır. Siz de Kayseri e–fatura fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

MH BİLİŞİM

Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, işverenimizin müşterimiz olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde; onurlu güven veren, tutabileceği sözü veren, sözünün arkasında duran bir firma olmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Alpemix İndir

Devir Formu