LOGO SATIŞ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / LOGO SATIŞ

LOGO SATIŞ

Mh Bilişim şirketi olarak, Logo ürünlerinin satışında ve desteğinde olmak üzere her konuda istek ve taleplerinizde sizin yanınızdayız. Şirketimizin yıllardır vermekte olduğu logo satış ve destek hizmeti, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler sağlamaktadır. Ofis ve firmaların ayakta kalabilmeleri için en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi muhasebe hesaplarının düzenli tutulmasıdır. Logo programı tüm muhasebe işlemlerinde en büyük yardımcınız olarak karşınıza çıkıyor.

Logo Satış Hizmeti
Şirketimiz ile anlaşmalı olarak sahip olabileceğiniz bu program ile stok durumunuzu, maliyetlerinizi, faturalarınızı, kasa, banka, siparişlerinizi ve müşterilerinize ait bilgileri kolayca takip ederek işlerinizi en kolay ve doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Firmamız, programın satışında ve sonrasında her zaman destekleri ile yanınızda olacaktır.

MH BİLİŞİM

Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, işverenimizin müşterimiz olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde; onurlu güven veren, tutabileceği sözü veren, sözünün arkasında duran bir firma olmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Alpemix İndir

Devir Formu