E-Arşiv Nedir ?

Anasayfa / Blog / E-Arşiv Nedir ?

E-Arşiv Nedir ?

Kayseri E–Arşiv

E–arşiv uygulaması kağıt ortamında fatura düzenlenmenin kapılarını işletmelere aralamaktadır. Faturanın elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda ibraz edilmesine büyük imkanlar tanımakta olan bir uygulamadır, üstelik hızlı işlemlerin de oluşmasını sağlamaktadır. Vergi mükellefleri, elektronik ortam içerisinde oluşturdukları fatura girdisini, yine elektronik ortamda karşı tarafa iletir.

Kayseri e–arşiv olarak elektronik ortamda arşivlenme işlemini titizlik dahilinde yapmaktayız. İşletmeler için büyük işlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine zemin hazırlayan Kayseri e – arşiv, her dezavantajın önüne set çekerek işlemlerini gerçekleştirmektedir. En büyük faydası ise arşivleme ve fatura basma gibi işlemlerden alıkoymaktır. Herhangi bir zorluk ve sıkıntı ile karşı karşıya kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MH BİLİŞİM

Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, işverenimizin müşterimiz olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde; onurlu güven veren, tutabileceği sözü veren, sözünün arkasında duran bir firma olmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Alpemix İndir

Devir Formu