LOGO DATABASE BACKUP MANAGER

Anasayfa / Ürünlerimiz / LOGO DATABASE BACKUP MANAGER

LOGO DATABASE BACKUP MANAGER

"DBM Sadece yedeklerinizi almaz aynı zamanda yedeklerin alındı veya alınamadı bilgisini size iletir, bir problem olduğunda anlık bilgi verir."

Microsoft Sql Express Edition veri tabanı programına yardımcı bir araç olarak geliştirilmiştir. Türkçe, İngilizce ara yüzü ve basit kullanımı sayesinde ister teknik bir adam, ister son kullanıcı olsun kolayca yedeklerini alabilir, temel database işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

- İster hazır yedekleme senaryoları kullanın, isterseniz ihtiyacınıza göre yedekleme senaryoları oluşturun ne kadar basit olduğunu kullanınca göreceksiniz.
- Yedeklerinizi sakladığınız yer çok önemli. Sadece bilgisayarınızın diskinde veya bir harici diskte saklamak yerine, bulut özelliği sayesinde Google Drive, Dropbox ve bir FTP adresine yedeklerinizi daha güvenli bir ortamda barındırabilirsiniz.
- DBM programının ana ekranı çok basit tasarlanmıştır. Bu sayede birçok işlemi tek bir ekrandan yönetmenizi sağlar.
- Etkin lisanslama sistemi sayesinde satın almış olduğunuz yazılım lisansı sizin adınıza kayıt edilir. Böylece yeni bir güncelleme çıktığında size lisans anahtarınız sayesinde ulaşarak, en güncel sürümden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Neden DBM?

- Yedeklerinizin otomatik olarak Google Drive, Dropbox ve FTP adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
- Otomatik yedekleme takvimleri oluşturabilirsiniz.
- Düşük satınalma maliyeti
- Mail ile bilgilendirme servisi
- Query analyzer özelliği
- Kolay kurulum ve kullanım
- Dosya sıkıştırma özelliği ile yedekleriniz az yer kaplar
- Sql Profiler ve Trace Özelliği

MH BİLİŞİM

Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, işverenimizin müşterimiz olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde; onurlu güven veren, tutabileceği sözü veren, sözünün arkasında duran bir firma olmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Alpemix İndir